KURZY

 

NAUČ SE CHANNELING

Každý z nás má schopnost se napojit na toho, komu chce porozumět. Není důležité, zda tato osoba žije,nebo již opustila tento svět. Jsme schopni znát její myšlenky, pocity, i navázat s ní dialog.

 

Není to Spiritismus, ale Chanelling, který se odehrává přímo v naší mysli.Tento postup uplatňuji při terapii Metodou RUNA. Je možné napojit se na jakoukoli bytost, věřící lidé mohou rozmlouvat s Kristem, nebo i Bohem. Napojení probíhá myšlenkově a emočně. Odpovědi na otázky „jaké je heslo tvého účtu“ se vám nedostane. Tyto oslovené bytosti mají svoji osobnost a v rámci této osobnosti s námi komunikují. Mohou i odmítnout se s námi bavit. Existují postupy, jak i toto odmítnutí proměnit v dialog.

 

Co je v našem životě nejdůležitější. VZTAHY. Ty ovlivňují naše chování, postoje, myšlení a tudíž i naše fyzické problémy. Channeling je jednoduchý postup, jak jakékoli vztahy řešit. Máme možnost řešit jednoduché problémy s kolegy v práci, nebo se šéfem atd... Bojíte svého šéfa a máte na něho vztek? Nemůžete mu říci co si o něm myslíte a štve vás to? Tyto myšlenky vás pronásledují v práci i doma? Nemůžete nic udělat a cítíte se bezmocní? Channeling vám umožní říci šéfovi vše co potřebujete, ale dozvíte se i co si o vás myslí on a proč se tak k vám chová. Nebudete se bát mu i vynadat, protože se vám takto nemůže nic stát, uleví se vám, porozumíte mu a najdete sami způsob, jak se obhájit a změnit jeho postoj vůči vám. Takto můžete řešit členy rodiny, přátele i nepřátele, prostě jakékoli vztahy. Na složité vztahy s rodiči a lidmi z minulosti doporučuji vedení terapeutem.

 

Na kurz si vezměte tužku, papír a nic víc nepotřebujete. Ani víru v to, že to funguje nepotřebujete, v 90% se napojení podařilo. Jen výjimečně u lidí, kteří trpí absolutní sebekontrolou se to nepovedlo. Ponoříte se do nové dimenze poznání a otevřou se vám i netušené možnosti sebepoznání, neboť tímto postupem můžete vést dialog i se svým vnitřním já. Vrámci kurzu se budete moci napojit a vyřešit si konkrétní problém s jakoukoli osobou.

 

Celodenní kurz je osmihodinový VSTUPNÉ 500 Kč. Přednáška je čtyřhodinová VSTUPNÉ 100 Kč.

Na přednášce pokud se najde dobrovolník mohu předvést krátkou ukázku. Mirek

Termíny hledejte v kalendáři akcí www.cajovnasetkani.cz